Здравейте!
Имам голям проблем, смених компа, 64бит с 64битова Виста, пробвам да си инстална apache2triad (`че ми е най-лесен и не трябва да правя някакви допълнителни настройки). успявам да го инстална, но полсе не иска да ми се стартира сървъра, дава гешка и съм дотам :'(
такааа, пак не става
дръпнах версия 2.5.10 ама като гледам е win32
поради липсата на 64 реших да я инстална, инсталира се без проблеми, обаче пак не тръгва, като се опитам да го стартирам от Services в Computer management ми дава 4е уиндоус не може да стартира apache 2.2 :'(
Ми честно да си кажа не знам, не искаше в началото да ми се стратира сървъра, след поредния рестарт на компа го подкарах. може би се оправи след като спрях IIS.
но не знам дали така трябва долу в систем трея няма иконка както при апачето :shock: