vasservice
Registered
Здравейте, искам да направя новините които ми се показват на първата страница в сайта да да са по малко на брой и съответно да се направи странициране. В момента имам толкова много работа че не ми остава много време за поддръжката на сайта и за това се питам дали няма някой който да предложи готов скрипт за целта. По втория проблем опитвам се чрез RSS Parser да взема новини от другите сайтове обаче ми излизат на маймуница пробвах да задам на скрипта да създава XML в UTF-8 обаче без никакъв резултат. Сайта е на windows-1251. единствения варянт за който се сещам е да преобразувам сайта в UTF-8. Надявам се че ще има добър човек който да сподели как се прави въпросната промяна. Сайта е http://vasservice-bg.com. Благодаря ви предварително.