PHP script за попълване на полетата и натискане на бутон

deam0n

Super Moderator
Можете ли да ми дадете PHP скрипт, който попълва полета на денден сайт и да натиска бутона. Искам да видя дали ще може да се индефицирам в даден форум с този скрипт.

Ето примерна логин форма.

Код:
<form name="login" id="login" method="POST" action="login.php"
<input type="text" name="username">
<input type="password" name="password">
<input type="submit" value="LOGIN" id="submitlink">
</form

Благодаря предварително.

Rex

Registered
deam0n каза:
Можете ли да ми дадете PHP скрипт, който попълва полета на денден сайт и да натиска бутона. Искам да видя дали ще може да се индефицирам в даден форум с този скрипт.

Ето примерна логин форма.

Код:

Благодаря предварително.

къде ти е формата ?

аз не я виждам. КАкто и форм екшън-а. ?? :roll:

То ти направо искаш цял бот,а ? :)

Автоматик да е.. едвали.. :roll: мързи ли те да попълваш ? :)

deam0n

Super Moderator
@Rex - Мързи ме да попълвам на 100 места пък и не на всякъде може да се влиза автоматично както в форумите.

Код:
<form name="login" id="login" method="POST" action="login.php"
</form

Rex

Registered
deam0n каза:
@Rex - Мързи ме да попълвам на 100 места пък и не на всякъде може да се влиза автоматично както в форумите.

а какво ще кажеш, ако има например за визуално потвърждение ? Или например да те питат някакъв въпрос и ти не си отговорил на него ?

Или ти искаш само за логин ??

Имаше един урок как да си направиш такова ама не се попълваше от само себе си. :?:

deam0n

Super Moderator
Не са толкова много сайтовете с визуално потвърждение. Забелязъл съм че то повече се използва при регистрация, а не при влизане. Аз искам да има зададени 2 $променливи ,които скрипта да използва при вход. Само за логин искам.

Някакви идеи някой има ли?

@Rex - Можеш ли да ми дадеш този скрипт, който си споменал в последното си мнение в тази тема все пак да го видя.

Rex

Registered
deam0n каза:
Някакви идеи някой има ли?

@Rex - Можеш ли да ми дадеш този скрипт, който си споменал в последното си мнение в тази тема все пак да го видя.

търсих около 10 минути.. неможах да го меря урока..

След даскало като се върна ще го взема от една моя страница и ще ти го напиша тук. Ако не си го намерил до тогава.

Горе