Здравейте.
Може ли някой да ми предостави допълнително информация отностно ZIP и др архиви и работата на php с тях. Прочетох всичко от сайта, но искам нещо повече, възможно най-много, най-подробно и най-интересно, трудно и заинтригуващо текстче ( кодче ). Което би ми харесало и би ме научило на нещо ПО.
Може ли някой да ми предостави допълнително информация отностно ZIP и др архиви и работата на php с тях. Прочетох всичко от сайта, но искам нещо повече, възможно най-много, най-подробно и най-интересно, трудно и заинтригуващо текстче ( кодче ). Което би ми харесало и би ме научило на нещо ПО.