R rumchi Registered 15 Май 2009 #1 Как да сложа PHPBB2 логин форма в сайта си? Неща интерграция а само код, като напиша име и парола и да ме пренасочва и логва във форума. Преди гледах някъде такова нещо но не мога да го открия.
Как да сложа PHPBB2 логин форма в сайта си? Неща интерграция а само код, като напиша име и парола и да ме пренасочва и логва във форума. Преди гледах някъде такова нещо но не мога да го открия.
S SandPrince Registered 15 Май 2009 #2 освен чрез това http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=1103 друг начин няма...