phpBB 3.0.3 update to 3.0.5

globaluty

Registered
Въпроса ми е как става ъпдейта от по-стара версия към по-нова?
Нужно ли е първо да кача ъпдейта към 3.0.4 и чак тогава към 3.0.5 ?
Ако е така, ще можете ли да ми дадете линк за ъпдейтващ пакет от 3.0.3 към 3.0.4, че не можах да намеря... :?
Благодарности.
 

Back
Горе