N Numb_Encore Registered 20 Август 2009 #1 Искам някои да ми даде phpbb2 стилове за форум ,и една логин форма (като се ригнат всайта да са се регнали и в форума )
Искам някои да ми даде phpbb2 стилове за форум ,и една логин форма (като се ригнат всайта да са се регнали и в форума )