R ReD_z0n3 Registered 23 Януари 2010 #1 Добър вечер искам да променя цвета на phpbb2 да е черен а не син използвам SubSilver като стил от къде трябва да променя цвета на форума?
Добър вечер искам да променя цвета на phpbb2 да е черен а не син използвам SubSilver като стил от къде трябва да променя цвета на форума?
G galabin123 Registered 24 Януари 2010 #2 от папката с темата ти и търсиш css дайловете и от там сичко