Здравейте.
Някой може ли да ми предложи работещ и свестен googlebot мод за phpbb2 този който е като урок тук в туриста ми дава хиляди грешки а не ми се занимава с него ... последния път като се опитвах да го оправя скапах целия форум... :idea: :lol:
Единственото което ми трябва е като влезне в сайта (интеграция с phpBB) при онлайн потребителите във форума да излиза като потребител Google например.
Някой може ли да ми предложи работещ и свестен googlebot мод за phpbb2 този който е като урок тук в туриста ми дава хиляди грешки а не ми се занимава с него ... последния път като се опитвах да го оправя скапах целия форум... :idea: :lol:
Единственото което ми трябва е като влезне в сайта (интеграция с phpBB) при онлайн потребителите във форума да излиза като потребител Google например.