Здравейте,преди 2 дни преинсталирах другият си компютър.Така след преинсталацията сложих му драйвери и т.н.Незнам,защо,но уиндолса утиде в D,а аз мисля,че трябва да е C.След това забелязах,че компютъра колко си беше баван сега е още по-бавен,запецва на всяка втора стъпка,един приятел ми каза,че ако искам уиндолса да ми е в D-то трябва да настроя RAM паметта...тоест на D-то да има повече рам от колкото в C-то и така компа щял да стане по-бърз.Искам да питам имали такова нещо и как може да се направи 