Registration Point на Movei Clip?

SuCcEsS

Registered
Някой знае ли как да променя Registration Point на вече създаден Movie Clip?
Създал съм го но съм задал регистрационната точка да е в центъра как да я сложа най-горе в ляво?

Имам предвид това ограденото в червено!
1837.jpg
 
Да това ми е ясно, но след като си избрал регистрационна точка ти поставя едно кръстче как да преместя самото кръстче ме интересуваше! Но аз се оправих мерси все пак!
 

Back
Горе