Някой знае ли как да променя Registration Point на вече създаден Movie Clip?
Създал съм го но съм задал регистрационната точка да е в центъра как да я сложа най-горе в ляво?
Да това ми е ясно, но след като си избрал регистрационна точка ти поставя едно кръстче как да преместя самото кръстче ме интересуваше! Но аз се оправих мерси все пак!