RQ: Банер

our

Registered
Трябват ми две банерчета в размери 88х33.
На едното да пише bg-tutorial.net (или само bg-tutorial)
А на другото omegabg.net (или само Omega Electronics)
И двете да са в синята гама... Трябват ми скоро, а нямам време да тегля фотошоп... ;)
 
Виж набъзо какво скроих:
bg-tutorial.jpg

и това:
omegabg.jpg
 
bg-tutorial-а става :)
Благодаря :P

На второто само му смени шрифта малко и надписа да е червен (за да не са чак толквоа еднакви) :)
 
our каза:
bg-tutorial-а става :)
Благодаря :P

На второто само му смени шрифта малко и надписа да е червен (за да не са чак толквоа еднакви) :)
Ето, избери си:
omegabg2.jpg

или това:
omegabg3.jpg
 

Back
Горе