Здравейте!
Значи докато си лежах ми хрумна идеята
да направя нещо новичко покрай мойто сайтче.
Обаче стигнах до извода, че ще ми трябва джаваскрипт.
Така вижте какво искам да направя :
Искам когато кликне някой с мишката,
да му излиза това сивичкото поленце и в него
да мога да добавям каквото искам аз да му изписва.
Благодаря предварително на всички отзовали се.
Аз нямам никакви познания покрай джаваскриптовете :?
Значи докато си лежах ми хрумна идеята
да направя нещо новичко покрай мойто сайтче.
Обаче стигнах до извода, че ще ми трябва джаваскрипт.
Така вижте какво искам да направя :
Искам когато кликне някой с мишката,
да му излиза това сивичкото поленце и в него
да мога да добавям каквото искам аз да му изписва.
Благодаря предварително на всички отзовали се.
Аз нямам никакви познания покрай джаваскриптовете :?