RQ:Проблем с phpBB2

SuCcEsS

Registered
Проблема ми е следния след като се логна и след известно време като кликна някъде и ме изхвърля от акаунта в смисъл постоянно съм активен и като кликна на админ панел пиша си ацц-то давам вход и в лявата страна ми дава админ менюто а в дясната индекса на форума и трябва да се логвам наново какво му става кой знае help plzzz
 
SuCcEsS каза:
Хм до сега не бях имал такъв проблем с phpBB
Чи то не е проблем...
Просто така е направено на някои тракери е така логваш се и 15мин ако стоиш в бездействие те извръля чак като дадеш някаде... :wink:
 

Back
Горе