Здравейте,
трябва ми флаш аудио плеър.Ще се изплъняват файлове само в mp3 формат, като ще е само по една песен (тоест не искам подаването на песента да става с xml файл).Търся нещо семпло, само play/pause/stop.Ако може и да се стилизира (ширина/дължина/цвят) равни няма да имате!
Мерси много.

трябва ми флаш аудио плеър.Ще се изплъняват файлове само в mp3 формат, като ще е само по една песен (тоест не искам подаването на песента да става с xml файл).Търся нещо семпло, само play/pause/stop.Ако може и да се стилизира (ширина/дължина/цвят) равни няма да имате!
Мерси много.