S stefan1933 Registered 8 Септември 2009 #3 r0073x каза: Вече го имам Благодаря все пак, ако някой е търсил Увеличете... ще може ли да ми го дадеш ?
r0073x каза: Вече го имам Благодаря все пак, ако някой е търсил Увеличете... ще може ли да ми го дадеш ?
R r0073x Registered 8 Септември 2009 #4 http://websvn.kde.org/trunk/KDE/kdebase/workspace/wallpapers/Air/contents/images/
S stefan1933 Registered 9 Септември 2009 #5 r0073x каза: http://websvn.kde.org/trunk/KDE/kdebase/workspace/wallpapers/Air/contents/images/ Увеличете... мерси :?:
r0073x каза: http://websvn.kde.org/trunk/KDE/kdebase/workspace/wallpapers/Air/contents/images/ Увеличете... мерси :?: