Scroll

outofspacE

Registered
Малко тъп въпрос,но съм новак ... и ми е интересно как се слага скрол на текст :idea:
 
А къде по точно да го сложа кода и как да си наместя текста точно там където трябва?
 
кода го слагаш там където искаш да излиза скрола с текста.
примерно за ляво можеш да направиш така:
<div align="left" style="overflow: auto;height:50;width:50;">text</div>
или:
<div style="overflow: auto; height:50;width:50 ; float:left; ">text</div>
има много начини.
height:50;width:50 - това уголемява размера на котииката(където е текста в нея)
overflow: auto; - това показва, че скрола е "ауто", което значи, че ако текста е по дълаг от котииката ще се скролира :wink:
 

Back
Горе