Как да направя така че потребителя като влезе , да не излиза автоматично повече от ацц-то си, а да излиза само когато е влязъл в логоут... Спешно ми е! Благодаря на всички отзовали се!
След 10 години ще се унищожи бисквитката
time() е сегашното време
3600 - секундите в 1 час
24 - часовете в 1 ден
366 ( по 10 ) - дена в годинита ( ако е високосна )