Share на част от hard диск-а през Apache

acira

Registered
Възможно ли е да си шерна част от хардиска през апачи бе да слагам файловете в www директорията ? и как разбира се :lol:
 
Възможно е!

Отваряш папката C:\AppServ\Apache2.2\conf
Там отвяряш файла httpd.conf
и на 240 ред - долу горе има - DocumentRoot "C:/www" - при мене е така
Ти си го промяняш - например DocumentRoot "D:/" - ще ти е целия диск, или DocumentRoot "D:/web" - папка от дял D

трябва да промениш и на другите места където има указан пътя:
268 ред: <Directory "C:/www">

След това запазваш и рестартираш компютъра и гледаш какво е станало
 
Dodo1987 каза:
Възможно е!

Отваряш папката C:\AppServ\Apache2.2\conf
Там отвяряш файла httpd.conf
и на 240 ред - долу горе има - DocumentRoot "C:/www" - при мене е така
Ти си го промяняш - например DocumentRoot "D:/" - ще ти е целия диск, или DocumentRoot "D:/web" - папка от дял D

трябва да промениш и на другите места където има указан пътя:
268 ред: <Directory "C:/www">

След това запазваш и рестартираш компютъра и гледаш какво е станало
И на мен ми трябва, а това не работи. Би ли споделил как точно стана?
 

Back
Горе