S SpeciaL Registered 19 Април 2010 #1 Здравейте някой може ли да ми даде безплатен скайп за Nokia 3310 c моля спешно ми трябва!
I index Super Moderator 21 Април 2010 #3 http://www.fring.com/download/default_WAP.asp Пробвай Фринг , лично аз не съм доволен, понже се пускаше с GSM-a , но и той е нещо ... Повечето който познавам само него ползват.
http://www.fring.com/download/default_WAP.asp Пробвай Фринг , лично аз не съм доволен, понже се пускаше с GSM-a , но и той е нещо ... Повечето който познавам само него ползват.