Skype за nokia 3310

SpeciaL

Registered
Здравейте някой може ли да ми даде безплатен скайп за Nokia 3310 c моля спешно ми трябва!
 
http://www.fring.com/download/default_WAP.asp
Пробвай Фринг , лично аз не съм доволен, понже се пускаше с GSM-a , но и той е нещо ... Повечето който познавам само него ползват.
 

Back
Горе