Skype и Safari за GSM

niki_noki

Registered
Здравейте..

един приятел си купил HTC HERO реплика. И ме помоли да проверя от къде може да си изтегли Skype и Сафари ?

Помоли ме, защото компа му бил на ремонт.. Нека му помогнем :D
 
А ние от де да знаем с каква ОС е китайския боклук :)) Предполагам не е с Android, нито WM... А някоя китайска измислица. Извод - няма ни скайп, ни сафари.. :D :D
 
тц тц, HTC било боклук... в момента това е един от лидерите в тази категория мобилни устройства :)

Би трябвало да е с Android
 
Soul_Stealler каза:
тц тц, HTC било боклук... в момента това е един от лидерите в тази категория мобилни устройства :)

Би трябвало да е с Android
Само че е Реплика това HTC
 
Soul_Stealler каза:
в момента това е един от лидерите в тази категория мобилни устройства :)

И аз съм на същото мнение, споко :?: Но не и за репликите :D :D
 
Моя грешка, пропуснал съм го това че е реплика :lol:

Ако можеш провери каква ОС е, но освен ако не е нещо по-известно, или поне поддържащо java приложения, няма как да стане :wink:
 
ем неска му го разглеждах беше сякаш с операционната система на iPhone , и поддържа java :idea:
 
niki_noki каза:
ем неска му го разглеждах беше сякаш с операционната система на iPhone , и поддържа java :idea:
няма как да е с операционната система на аиФона, по-скоро ще да е нещо което прилича на нея.
 

Back
Горе