C crysis Registered 16 Януари 2010 #1 Skype Menu абе как да сложя на абонатите да и иска да си сложят скаипат версиа 1.2 системата е e107
L lub4o Registered 16 Януари 2010 #2 http://www.e107bg.org/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?4146.post Ето мисля че ще ти помогне