I innocent Registered 2 Март 2008 #1 Искам да попитам някой знае ли как да се настрои скайп да не показва dropdown list на всички имена, които са влизали? Благодаря предварително!
Искам да попитам някой знае ли как да се настрои скайп да не показва dropdown list на всички имена, които са влизали? Благодаря предварително!
C crazy_pi4 Registered 2 Март 2008 #2 1. Темата е за Софтуер/Хардуер. 2. My Computer=>C:=>Documents and Settings=>Твоя потребител=>Application Data=>Skype=>Триеш Папката с името дето не искаш да се показва!
1. Темата е за Софтуер/Хардуер. 2. My Computer=>C:=>Documents and Settings=>Твоя потребител=>Application Data=>Skype=>Триеш Папката с името дето не искаш да се показва!