Skype settings

innocent

Registered
Искам да попитам някой знае ли как да се настрои скайп да не показва dropdown list на всички имена, които са влизали?

Благодаря предварително!
 
1. Темата е за Софтуер/Хардуер.
2. My Computer=>C:=>Documents and Settings=>Твоя потребител=>Application Data=>Skype=>Триеш Папката с името дето не искаш да се показва!
 

Back
Горе