U UnDeaD Registered 5 Януари 2008 #1 кажете как се настроива SMTP server защого имам един сайт който му трябва SMTP а аз незнам как да га настроя :? :shock: :roll:
кажете как се настроива SMTP server защого имам един сайт който му трябва SMTP а аз незнам как да га настроя :? :shock: :roll:
U UnDeaD Registered 5 Януари 2008 #3 аз сам си направил игра самоче й трябва SMTP server акоо знае някой да пише тука или на моят скайп kaliopa7
аз сам си направил игра самоче й трябва SMTP server акоо знае някой да пише тука или на моят скайп kaliopa7