H h44x0r Registered 11 Юли 2009 #1 Ние можем дати направим сайт какъвто искаш.. http://Waisys.net/ това е нашото дизайнерско студио.. Изработваме системи и сайтове + дизайн.. Пиши ми на скайп: Angel_Cakito там щесе разберем..
Ние можем дати направим сайт какъвто искаш.. http://Waisys.net/ това е нашото дизайнерско студио.. Изработваме системи и сайтове + дизайн.. Пиши ми на скайп: Angel_Cakito там щесе разберем..
F Foxy Registered 11 Юли 2009 #2 Системата на сайта е php-fusion, темата вече ти трябва да си я намериш, модовете също :roll: http://php-fusion.co.uk/downloads.php
Системата на сайта е php-fusion, темата вече ти трябва да си я намериш, модовете също :roll: http://php-fusion.co.uk/downloads.php
H h44x0r Registered 11 Юли 2009 #3 Foxy срам си за web-tourist.. системаа не е php-fusion , опитай пак