table центроване и css

  • Автор Автор jaffy
  • Начална дата Начална дата

jaffy

Registered
Добър Вечер на всички! :)
Имам един странен въпрос(поне за мен) с нагласянето на един table таг. Самата таблица искам да е центрована обаче е създаден css за нея в който съм сложил цялото инфо за бекграунда и когато махна id-то на сss-a центроването работи ,а инак го няма никакво. Търсих и в w3schools как да центроваме таблица през css обаче нищо не намерих.


<table align="center" id="maint"> - Това не работи
<table align="center"> - Това работи

Някакви предположения/предложения?

Давам +1 :)
 
Пробвай да зададеш margin: 0 auto на таблицата + някакъв width на нея или див-а(друга таблица), в която се намира :)
 
:?: :?: Да със auto на margin се получи без нищо друго. Благодаря! +1 :)

Приятна вечер.
 

Back
Горе