Добър Вечер на всички! 
Имам един странен въпрос(поне за мен) с нагласянето на един table таг. Самата таблица искам да е центрована обаче е създаден css за нея в който съм сложил цялото инфо за бекграунда и когато махна id-то на сss-a центроването работи ,а инак го няма никакво. Търсих и в w3schools как да центроваме таблица през css обаче нищо не намерих.
<table align="center" id="maint"> - Това не работи
<table align="center"> - Това работи
Някакви предположения/предложения?
Давам +1
Имам един странен въпрос(поне за мен) с нагласянето на един table таг. Самата таблица искам да е центрована обаче е създаден css за нея в който съм сложил цялото инфо за бекграунда и когато махна id-то на сss-a центроването работи ,а инак го няма никакво. Търсих и в w3schools как да центроваме таблица през css обаче нищо не намерих.
<table align="center" id="maint"> - Това не работи
<table align="center"> - Това работи
Някакви предположения/предложения?
Давам +1