TAG за събиране

Просто не го ползваш 8)
Доколкото знам ,няма такъв таг :>
 
Код:
<div class="wt">line 1</div>
<div class="wt">line 2</div>
Значи имаш един код написан така и просто слагаш float:left; на двата дива
Код:
<style type="text/css">
div.wt { float:left; }
</style>
<div class="wt">line 1</div>
<div class="wt">line 2</div>
Само трябва да сложиш и един таг
Код:
<div style="clear:both"></div>
за да не се бъгва css-а
 

Back
Горе