The Kroax и качването на видео +1

metal_head

Registered
ОК, качих на сайта си модула (или там каквото е)" The Kroax"
Проблема е с качването на видео, искам потребителите да могат да качват видео чрез embed код, или просто чрез линк (както е всъщност и направено, ама нещо не работи като хората). Не знам дали има български вариант, но аз си изтеглих един и си го превеждам в момента, проблема е, че когато потребител (не администратор) иска да качи клип му излиза някакъв странен ъплоуд прозорец, който не предлага Embed код, но за сметка на това предлага възможност да ми качват файлове на сайта (което не искам)

http://drivingblind.eu/infusions/the_kroax/uploader/index.php

В администрацията обаче (в админ панела на Kroax) има поле за ембед, и по този начин до сега съм качил 2 клипа на сайта, само че ако не бях администратор, нямаше да мога, до сега направих няколко неуспешни опит ада кача видеоклип като потребител (с линк от Vbox, youtube, google), и плеъра се показваше, но показваше само снимка с лошо качество от клипа (както показват плеърите по сайтовете) и показваше, че клипа е 00 : 00 минути.

Някаква идея как мога да махна файл ъплоуда в Kroax и да сложа Embed код поле?
 
http://phpfusion-mods.net/downloads_v6.html > Select category > Photogallery & Video

Ако си на 7-ма версия:

http://phpfusion-mods.net/downloads_v7.html > Select category > Photogallery & Video

От там можеш да си избереш подходящ мод, а не да редактираш тоя Kroax :?:
 
Мерси, но там има само фото галерии и един мод на име Video Gallery, който не ме устройва мене :( Няма ли някакъв начин самия Kroax да се направи така, че потребителите да могат да качват видео само с embed код? :oops:
 
Гледам в сайта си отделял < html> за да не го чете като таг, но ако използваш tinyMCE редактора, той се включва от главните настройки, ще ти разчита таговете като текст :) Точно това, което искаш и ти :wink:
 
Мерси много, аз го гледах тоя редактор иии даже съм го включил, трябва да разозная малко :D
 

Back
Горе