metal_head
Registered
ОК, качих на сайта си модула (или там каквото е)" The Kroax"
Проблема е с качването на видео, искам потребителите да могат да качват видео чрез embed код, или просто чрез линк (както е всъщност и направено, ама нещо не работи като хората). Не знам дали има български вариант, но аз си изтеглих един и си го превеждам в момента, проблема е, че когато потребител (не администратор) иска да качи клип му излиза някакъв странен ъплоуд прозорец, който не предлага Embed код, но за сметка на това предлага възможност да ми качват файлове на сайта (което не искам)
http://drivingblind.eu/infusions/the_kroax/uploader/index.php
В администрацията обаче (в админ панела на Kroax) има поле за ембед, и по този начин до сега съм качил 2 клипа на сайта, само че ако не бях администратор, нямаше да мога, до сега направих няколко неуспешни опит ада кача видеоклип като потребител (с линк от Vbox, youtube, google), и плеъра се показваше, но показваше само снимка с лошо качество от клипа (както показват плеърите по сайтовете) и показваше, че клипа е 00 : 00 минути.
Някаква идея как мога да махна файл ъплоуда в Kroax и да сложа Embed код поле?
Проблема е с качването на видео, искам потребителите да могат да качват видео чрез embed код, или просто чрез линк (както е всъщност и направено, ама нещо не работи като хората). Не знам дали има български вариант, но аз си изтеглих един и си го превеждам в момента, проблема е, че когато потребител (не администратор) иска да качи клип му излиза някакъв странен ъплоуд прозорец, който не предлага Embed код, но за сметка на това предлага възможност да ми качват файлове на сайта (което не искам)
http://drivingblind.eu/infusions/the_kroax/uploader/index.php
В администрацията обаче (в админ панела на Kroax) има поле за ембед, и по този начин до сега съм качил 2 клипа на сайта, само че ако не бях администратор, нямаше да мога, до сега направих няколко неуспешни опит ада кача видеоклип като потребител (с линк от Vbox, youtube, google), и плеъра се показваше, но показваше само снимка с лошо качество от клипа (както показват плеърите по сайтовете) и показваше, че клипа е 00 : 00 минути.
Някаква идея как мога да махна файл ъплоуда в Kroax и да сложа Embed код поле?