Topics Delete MOD ?

Marik

Registered
Може ли да ми кажете мод как да направя така че всичките модератори които делват теми да отиват автоматично в един раздел и аз там да го направя така че да го виждам раздела само аз.
За да мога като са делнали нещо грешно да си го възстановя.

Благодаря предварително :wink:

RhythmiX

Registered
Еми най много да промениш бутона delete да действа,като move и да се мести в определен раздел видим от администратори...

Не съм мяркал такъв мод...

kirilart

Registered
Има такъв мод сред официалните в сайта на phpBB.

Инсталирах го на моя форум и съм много доволен. Добавя кошче към форума, в което според указанията и настройките, които сте избрали можете да местите теми. Работи беотказно, а със сложните настройки можете да дадете права на модовете да четат в кошчето, а само админа да трие. Вече споменах за няколкото мода, които смятам да преведа като уроци за Web-tourist.net и този е един от тях...ако не ви се чака можете да го потърсите, официалното име на мода е:
bin_1.0.0em

Работи перфектно, има само един тънък момент в случая в базата данни не се добавя нов ред, а се добавят стойности към вече съществуващи. Лесно е да се направи, но в оригиналната инструкция е написано малко заблуждаващо, та внимавайте там.

Marik

Registered
Имам обаче един проблем.
натискам phpbb_config
слагам отметки на config_name и config_value
давам Insert
и на двете ей тия са празни.
Function Null Value
идвам на Value въвеждам bin_forum на config value 0
и давам да изпълни и какво става ?

403 forbidden

Server configuration does not allow access to this page. Please go back and try again.

kirilart

Registered
403 forbidden

Server configuration does not allow access to this page. Please go back and try again.

След като не ти дава грешка, а че нямаш достъп свържи се с хостинг компанията, която поддържа сървъра. Не знам какъв може да е проблема...би трябвало да имаш достъп.
Някой друг ако има идея да казва.
Иначе Function, Null трябва да са си празни, променя се само Value.

Горе