Tripodbg и VideoTutorials

lub4o

Registered
Здравейте, гледам че videotutorials-bg и tripodbg системите доста си приличат и някой може ли да ми каже от къде да я изтегля ако я има де, защото искам и аз да си направя сайт с видео обаче нз от къде да взема системата за клипчетата :?
 
Правиш си видео уроците с camtasia, записваш ги като .flv и после това flv
го play-ваш с един от безбройните готови player- в нета.
 
admin каза:
Правиш си видео уроците с camtasia, записваш ги като .flv и после това flv
го play-ваш с един от безбройните готови player- в нета.

Да това го разбрах а как мога да добавя нещо като ДОБАВИ ВИДЕО в сайта и да си ги качвам направо и те да си излиза по 10 клипа на страница и така :?
 
Ами да поясня нещо.. при нас tripodbg.com системата за качване на клипчетата, разпределяне по категории и тн. си е абсолютно авторска, както предполагам и на videotut.

CMS за видео уроци не съм срещал в нета досега
 
lub4o каза:
admin каза:
Правиш си видео уроците с camtasia, записваш ги като .flv и после това flv
го play-ваш с един от безбройните готови player- в нета.

Да това го разбрах а как мога да добавя нещо като ДОБАВИ ВИДЕО в сайта и да си ги качвам направо и те да си излиза по 10 клипа на страница и така :?

Не съм виждал и аз готова но не съм и търсил.
Ако някой знае да каже.
Ако почнеш да го пишеш сам може да питаш в случай на проблеми.
Правиш си както казах един филм след това го каваш през upload скрипт
има такива тук поне 10) след като го качиш през този upload скрипт
го play-ваш.
Има и вариант да сложиш само upload скрипт с който да получаваш файловете и сам да ги качваш в сайта.
 
В момента нямам време иначе с удоволствие щях да ти направя едно демо.
Някой ако иска да напише един прост код ще го публикувам в уроците.
 
admin каза:
В момента нямам време иначе с удоволствие щях да ти направя едно демо.
Някой ако иска да напише един прост код ще го публикувам в уроците.

Ще съм много благодарен ако някой направи :S
 
Най лесното е:
качваш урока в youtube или vimeo, слагаш ембед кода в страницата с урока и пей сърце. :?:
 

Back
Горе