SandPrince
Registered
я си споделете тука профилите в twitter
ей го моя:
http://twitter.com/isavkov
ей го моя:
http://twitter.com/isavkov
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
JimBeam каза:е добре не ми е ясно зако има толквоа много хора в тоя twitter превърна се направо в майспейс като гледам :idea: а няма нищо интересно в тоя сайт
staf каза:И на мен стана странно защо всички го ползват.Какво намирате в него ? Каква е целта ? За мен леко казано е безинтересен.
JimBeam каза:Myspace си е най-добрия квото и да се говори просто си регнах един акаунт в тУитера да не ми гепа някой ника ;]
Rado каза:twitter X_X поредното извращение за мен.
Сигурно в бъдеще ще си слагаме сензори в къщата и като ходиш да с*реш, в twitter ще се ъпдейтва автоматично.
Глупост е това.
за фейсбоок не говоримSandPrince каза:JimBeam каза:Myspace си е най-добрия квото и да се говори просто си регнах един акаунт в тУитера да не ми гепа някой ника ;]
по какво съдиш. разгледал ли си в дълбочина twitter и facebook ?