Ubuntu Wine роблем

porkie

Registered
Здравейте ползвам убунту от няколко месеца сега инсталирах една игра за
windows през Wine сичко върви но като тъчгна да управлявам с мишката не се места по катата става само със стрелките това проблем ли е или е до настройка на играта или wine? Благодаря предварително!
 
Потърси в http://appdb.winehq.org :)
Избери играта, която искаш да играеш и долу под описанието избери твоята операционна система. Там може да има насоки как да се подкара играта за да върви нормално :)
 

Back
Горе