Здравейте ползвам убунту от няколко месеца сега инсталирах една игра за
windows през Wine сичко върви но като тъчгна да управлявам с мишката не се места по катата става само със стрелките това проблем ли е или е до настройка на играта или wine? Благодаря предварително!