T toniso Registered 3 Септември 2009 #1 живея в гърция и си взех компа от тук с windows vista проблема ми е че сам много бос с комп.а и всичко с таиа виста е на гръцки може ли ниакак чрез интернет да стане на български или триабва да го носия в БЪЛГАРИА предварително благодаря за съвета
живея в гърция и си взех компа от тук с windows vista проблема ми е че сам много бос с комп.а и всичко с таиа виста е на гръцки може ли ниакак чрез интернет да стане на български или триабва да го носия в БЪЛГАРИА предварително благодаря за съвета
E embaka Registered 3 Септември 2009 #3 инсталираш го първо на английски и после се слага един MUI пакет за да стане на български П.С. Препоръчвам ти да си сложеш XP, ако не разбираш много много
инсталираш го първо на английски и после се слага един MUI пакет за да стане на български П.С. Препоръчвам ти да си сложеш XP, ако не разбираш много много