Vista на български

toniso

Registered
живея в гърция и си взех компа от тук с windows vista проблема ми е че сам много бос с комп.а и всичко с таиа виста е на гръцки може ли ниакак чрез интернет :o да стане на български или триабва да го носия в БЪЛГАРИА :cry: предварително благодаря за съвета
 
инсталираш го първо на английски и после се слага един MUI пакет за да стане на български :)

П.С. Препоръчвам ти да си сложеш XP, ако не разбираш много много
 

Back
Горе