Защо,когато правя ексе на тая програма и го дам на някой да ми ползва програмата и му дава се ерори а на мен си ми ги отваря перфектно както съм го напраел с кодовете.
Разбрах че трябва на този който пращам фаила да има инсталиран .NET FrameWork поне 2-ра версия за да стане.
П.П:А някой може ли да ми каже кой точно .НЕТ трябва да им инстална за да им тръгне става дума за програма с която може да гледат онлайн телвизия и да си слушат онлайн радио.