visual basic 2008

mitko8000

Registered
Защо,когато правя ексе на тая програма и го дам на някой да ми ползва програмата и му дава се ерори а на мен си ми ги отваря перфектно както съм го напраел с кодовете.
 
master_code каза:
Вероятно, защото ти заедно с програмата имаш инсталирани Runtime Lib. които те нямат.

Разбрах че трябва на този който пращам фаила да има инсталиран .NET FrameWork поне 2-ра версия за да стане.

П.П:А някой може ли да ми каже кой точно .НЕТ трябва да им инстална за да им тръгне става дума за програма с която може да гледат онлайн телвизия и да си слушат онлайн радио.
 

Back
Горе