VoIP Програма

F1r3Fl3x

Registered
Някой знае ли VoIP програмка, която да изисква много малко ресурси (горе-долу колкото pc-telephone), която да може да се набира чрез ip адрес. :idea:
 
няма телефония, която да не иска ресурси, звуко-обработката е един от най-тежките процеси, дори все още не са успяли да достигнат възпроизвеждане 1:1 - човешки глас:компютърна обработка-глас
 
pc-phone ми взима 4к, а скайп 60к, а googleTalk - 20к, ползвм pc-talk, но мн ми бъгва микрофона, започвам да ръмжа като лъв :D , и трябва да се обадя по скайп за да се оправи :lol:
 

Back
Горе