няма телефония, която да не иска ресурси, звуко-обработката е един от най-тежките процеси, дори все още не са успяли да достигнат възпроизвеждане 1:1 - човешки глас:компютърна обработка-глас
pc-phone ми взима 4к, а скайп 60к, а googleTalk - 20к, ползвм pc-talk, но мн ми бъгва микрофона, започвам да ръмжа като лъв , и трябва да се обадя по скайп за да се оправи :lol: