M mitko666 Registered 12 Април 2010 #1 Здравейте интересува ме как мога да си сложа в страницата плеър със съвсем нормални настройки за пускане,пауза,цял екран,усилване,намаляне на звука.
Здравейте интересува ме как мога да си сложа в страницата плеър със съвсем нормални настройки за пускане,пауза,цял екран,усилване,намаляне на звука.
M mitko666 Registered 13 Април 2010 #4 Благодаря ви момчета но няма ли плеъри които да вървят със wmv или avi файлове че така трябва да конвертирам всичко
Благодаря ви момчета но няма ли плеъри които да вървят със wmv или avi файлове че така трябва да конвертирам всичко
M mitko666 Registered 13 Април 2010 #5 topchokt каза: Виж този Увеличете... А можете ли да ми кажете поне за тоя плеър как да подкарам тея глупави плъгини http://flowplayer.org/plugins/flash/content.html#download Ето този ме интересува най вече.
topchokt каза: Виж този Увеличете... А можете ли да ми кажете поне за тоя плеър как да подкарам тея глупави плъгини http://flowplayer.org/plugins/flash/content.html#download Ето този ме интересува най вече.