web player от къде

mitko666

Registered
Здравейте интересува ме как мога да си сложа в страницата плеър със съвсем нормални настройки за пускане,пауза,цял екран,усилване,намаляне на звука.
 
Благодаря ви момчета но няма ли плеъри които да вървят със wmv или avi файлове че така трябва да конвертирам всичко :)
 

Back
Горе