L lub4o Registered 22 Април 2009 #1 Значи пускам си windows и ми излиза това вижте доло в дясно и не се маха нищо не мога да цъкам на него ?
Значи пускам си windows и ми излиза това вижте доло в дясно и не се маха нищо не мога да цъкам на него ?