Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
А нещо кодекси ползваш ли или има вградени в bgplayer както има в kmplayer? :lol:SveXteZ каза:bsplayer ?
Абе и аз съм на тоша мнение ... Докато карах на XP.F1r3Fl3x каза:Хмм, никога не съм имал проблеми с KMP :idea: , а го ползвам от 1-2 години вече.
Виж в опциите за кодеците и цъкни отметката 'Използвай системни кодеци' и рестартирай плеъра. (Не мога да ти дам точното положение на тази опция, защото вече не съм с Уин)
Според мен няма по-добър плеър за филми от KMP :?:
Когато си инсталираш БС плеър по време на инсталацията или след първото стартиране ти казва че ти трябват еди какви си кодеци и дали искаш да ги изтеглиш даваш ОК и то си ги изтегля и работи с тях.dashe каза:А нещо кодекси ползваш ли или има вградени в bgplayer както има в kmplayer? :lol:SveXteZ каза:bsplayer ?