Ми имам намерение да пробвам Windows 7, обаче май ще ми трябва друг лан драйвър, понеже така беше за Vista. Ако ви дам дъното ще можете ли да ми намерите драйвър?
веднага слагай 7мака .... няма да имаш нужда от драйвърс .... може само да ти иска друг драйвър за видео ... щото няя ти трагват игрите не за друго ама иначе я дай името на ланката аз щи намера драйвър за Уин 7 за всеки случай