Windows 7 - lan driver

  • Автор Автор McFly
  • Начална дата Начална дата

McFly

Registered
Ми имам намерение да пробвам Windows 7, обаче май ще ми трябва друг лан драйвър, понеже така беше за Vista. Ако ви дам дъното ще можете ли да ми намерите драйвър?

MB ASROCK AM2NF6G-VSTA/AM2
 
веднага слагай 7мака .... няма да имаш нужда от драйвърс .... може само да ти иска друг драйвър за видео ... щото няя ти трагват игрите не за друго :) ама иначе я дай името на ланката аз щи намера драйвър за Уин 7 за всеки случай :)
 
На мене не ми искаше драйвери за ланката сложих само за видеото ... и навсякъде пише че ако има драйвери които да се слагат то те са за XP ...
 

Back
Горе