Windows 7 x64 - window problem

xD

Registered
Здравейте...
От къде да оправя това нещо

когато се местя прозореца и ми се появява този лента.
 
ами предполагам това е където ще си го изместиш виж настройките долу лентата или от фолдър опшънс :?
 

Back
Горе