X xD Registered 7 Април 2010 #1 Здравейте... От къде да оправя това нещо когато се местя прозореца и ми се появява този лента.
G GaTio2 Registered 7 Април 2010 #2 ами предполагам това е където ще си го изместиш виж настройките долу лентата или от фолдър опшънс :?