Здравейте. Значи забелязал съм ,че от известно време нещо бозата много бави.. например като пусна фотошоп ,зарежда 1 час , като пусна някоя игра - много забива ,като отвора някоя програма като u++ като напиша нещо се появява след 2-3 секунди, като преместа някой прозорец става мазало ...