Windows-a бави...

vik96

Registered
Здравейте. Значи забелязал съм ,че от известно време нещо бозата много бави.. например като пусна фотошоп ,зарежда 1 час , като пусна някоя игра - много забива ,като отвора някоя програма като u++ като напиша нещо се появява след 2-3 секунди, като преместа някой прозорец става мазало ...

Виж да не си хванал вируси.
Най-добре преинсталирай бозата!
Аз моите компютри по този повод ги преинсталирам на 3 месеца, макс 6 :)

както казаха по отгоре може да имаш некой вирус пусни пробвай антивирусната да ли ще намери. И може да пробваш да си Defragment diskovete да си по събереш файловете може да са разпръснати по диска и затова да ти бави при мен се получава така някой път
А за краен случай ако няма резултат от горните 2 нема да има друго решение освен да го реснеш windowsa

Колеги, това не е чат. Здържайте се от излишни коментари.

От няколко часа работи антивируса и не е още намерила нищо :) Сега ще пробвам тоя дефрагмент

vik96 каза:
От няколко часа работи антивируса и не е още намерила нищо :) Сега ще пробвам тоя дефрагмент

е какво стана някакъв резултат ?

dELux_nike каза:
vik96 каза:

е какво стана някакъв резултат ?
Няма вируси сега съм пуснал дефрагмента :)

щом така бавно се дефрагментира явно са ти доста разхвърляни по диска файловете попринцип на мен ми се забързва малко след като ги дефрагментирам

Горе