Windows NT 6.0 това Windows 7 ли е?

kWo

Registered
ето как ми го изкарва с user agent

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-US) AppleWebKit/532.0 (KHTML, like Gecko) Chrome/3.0.195.33 Safari/532.0document.write('

windows-a е Windos 7 но как да разбер дал е той.. не знам как да разбера
 
Е не знаете ли че всеки нов уин след nt (1995-а ли е излязъл, беше близко до някой друг?) е с по-шарена графична среда, по-орязан command prompt и по-големи изисквания? :lol: :lol:
А ако го нямаше линукс.. не ми се мисли :D
http://en.windows7sins.org/
 

Back
Горе