ето как ми го изкарва с user agent
windows-a е Windos 7 но как да разбер дал е той.. не знам как да разбера
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-US) AppleWebKit/532.0 (KHTML, like Gecko) Chrome/3.0.195.33 Safari/532.0document.write('
windows-a е Windos 7 но как да разбер дал е той.. не знам как да разбера