Windows System Error !? 0_o

Статус
Not open for further replies.
ми брат тая картинка дет си я дал няма да помогне трябваше да дадеш първо на click here, дет ти пише да видиш повече инфо за грешката там пише каква е грешката иначе тъй е едно и също на всички такива сериозни грешки както нали ти го пише :)
иначе даже дори с един преинстал ще се оправи без формат само преинстал и си оправя :?:

Може ли да се дължи на това, че вчера яко ми се бъгна ?

Показа грешка гласяща нещо от сорта на: Видео картата отказа...

Екрана ми горе долу 300x300 на 4 bit ... И се появи някакъв border сигурно 300 px :shock:

Дай му рековер.
Сложи си хубав антивирус.
И моят съвет към теб е да махнеш автоматичния ъбдейд, само тапизми качват там...

fena каза:
Нормално все пак е Windows
Така е момчета!После какви са му били предимствата на Линукс. . .
Ама тва е друга тема. . .
-------------------------------------------------------------------------------
Соул,как ти се е бъгнал!В следствие от някое твое действие или просто така?
Щото ако е второто верно трябва да търсиш анти-вирусни,ама ако ти си пребазикал нещо, ще трябва сам да го оправяш. . .
LiRiX каза:
И моят съвет към теб е да махнеш автоматичния ъбдейд, само тапизми качват там...
Тука не съм съгласен!Това са Secure Updates и те запълвят някои от дупките на Уина!Ако те дразни можеш просто да го ограничиш да те пита кога да сваля,но иначе задължително трябва да ги сваляш!

Апелирам да престанете да си казвате антивирусната,а да изслушаме Соул,каква е причината, понеже не е сигурно че е причинено това от вируси!!!

Мисля, че Soul попита как да оправи проблема и от какво е, а не коя антивирусна е по-добра или що за боклук е windows, който 99,8% от форума ползват...

Soul, aко не те дразнят им давай Don't send всеки път и ги търпи докато дойде време за преинстал ;) Ако те дразнят обаче, ще ти се наложи да преинсталнеш windwos-а ;) Има и друг вариант - да видиш какви процеси се зареждат при стартиране на pc-то и windows-а и да елиминираш едно по едно докато не изчезне проблема :) Така ще разбереш от кой е и ще го спреш ако не е нещо важно...

cheppo преинстал на windows без формат ?! :lol: За пръв път чувам подобно нещо... :shock: Какво точно се случва при задаване на преинстал без формат ? Папката ..\Windows просто се замазва ,като някой файлове остават, други се заместват, трети се изтриват :) :shock:

our каза:
Мисля, че Soul попита как да оправи проблема и от какво е, а не коя антивирусна е по-добра или що за боклук е windows, който 99,8% от форума ползват...

Soul, aко не те дразнят им давай Don't send всеки път и ги търпи докато дойде време за преинстал ;) Ако те дразнят обаче, ще ти се наложи да преинсталнеш windwos-а ;) Има и друг вариант - да видиш какви процеси се зареждат при стартиране на pc-то и windows-а и да елиминираш едно по едно докато не изчезне проблема :) Така ще разбереш от кой е и ще го спреш ако не е нещо важно...

cheppo преинстал на windows без формат ?! :lol: За пръв път чувам подобно нещо... :shock: Какво точно се случва при задаване на преинстал без формат ? Папката ..\Windows просто се замазва ,като някой файлове остават, други се заместват, трети се изтриват :) :shock:
ами брат като не си чувал за преинстал на windows без форматиране откъде знаеш, че се замазва. Говориш глупости няма такова нещо просто се изтриват файловете на windows-a и се качват наново, като не си чувал не заблуждавай. :twisted:

Ами ... брат ... кво да ти кажа Ако windows можеше да се преинсталира без формат - нямаше да се ползва тоя формат ! Щеше да се изчистват вирусите с една антивирусна и преинстал без формат и си готов без да загубиш и капка инфо Не спори - сигурен сигурен съм. Преинстал на ОС без формат има смисъл само когато слагаш по-нова версия (нарича се update)...

хубу е не ми пука колко си по-добър от мен. Докажи го!!! И к`во ти къв си да ми качваш дали да не споря т`ва е форум. :evil:

Никъв не съм :) И не съм казал, че съм по-добър от теб, а че знам, че не е така, както го казваш ти :) Да ти доказвам ? Не ми вярвай - не съм те карал...

Всъщност истината е, че може да се преинсталира wina без формат.
Ако това може да се нарече преистал де...
Вирусите ще си останат но е много удобен ако нещо си омазал.
Примерно ако си си изхвърлил компа през прозореца и след това си се сетил, че имаш нещо много важно на него и искаш да си ползваш
уина пак.
Отиваш купуваш нов комп(щото си счупил стария) слагаш му стария хард и правиш инстал без формат.
Иначе няма как да проработи стария уин на нов хардуер.
Аз лично съм го правил, защото комповете ми редовно гърмят. :)
И не си мерете пишките...
И двамата сте прави но в раличен контекст.

Статус
Not open for further replies.

Горе