Здравейте значи един път се човрках из компа и ми излезна едно прозорче кадъте пишеше тоест ме питаше да ли да се update-ва автоматично или не аз му дадох не но сега разбрах че това е била голяма грешка защото аз имам два компа на единият се update-ва авто и ми трагва една игра ( CrashDAy ) а на другият на който не се update-ва не тръгва и си помислих че от това е проблема но като казвам че не тръгва имам предвид че като натисна на иконката нищо не се появява та въпроса ми е как да го направа да се update-ва автоматично pls help...