Здравейте,
Искам да ви помоля за съвет.
С кои операционни системи Windows XP и Windows 7, Adobe CS3 и Adobe CS4 пакетите, ще работят най-добре. Компа ми е много мощен, но ми казаха че с Windows 7 най-добре е Adobe CS4 да инсталирам. А на Windows XP Adobe CS4 пакета няма добре да работи. Вярно ли е всичко това?!
Благодаря предварително!
Искам да ви помоля за съвет.
С кои операционни системи Windows XP и Windows 7, Adobe CS3 и Adobe CS4 пакетите, ще работят най-добре. Компа ми е много мощен, но ми казаха че с Windows 7 най-добре е Adobe CS4 да инсталирам. А на Windows XP Adobe CS4 пакета няма добре да работи. Вярно ли е всичко това?!
Благодаря предварително!