Windows XP - Adobe CS3, Windows 7 - Adobe CS4

outclass

Registered
Здравейте,

Искам да ви помоля за съвет.

С кои операционни системи Windows XP и Windows 7, Adobe CS3 и Adobe CS4 пакетите, ще работят най-добре. Компа ми е много мощен, но ми казаха че с Windows 7 най-добре е Adobe CS4 да инсталирам. А на Windows XP Adobe CS4 пакета няма добре да работи. Вярно ли е всичко това?!

Благодаря предварително!
 
Няма никакво значение. Аз с CS3 си работя на Windows 7, а пък на XP съм слагал и CS4. Освен, че CS4 е някъде към 2 пъти по-тежък от CS3 разлика свързана с ОСа ти няма да намериш.
 
Всичко зависи от машината ти...
но...

аз лично съм леееко разочарован от CS4 пакета, по специално photoshop, illustrator
Така че бих ти препоръчал CS3 пакета.
Напоследък поразчовърках 7цата на сравнително не толкова силен модел лаптоп, но вървеше доста стабилно, учудващо даже бързо...

Абе според мен Windows 7 + CS3
 

Back
Горе