R ReXTaN Registered 7 Април 2009 #1 Трябва ми Windows XP + Sata Raid ( по възможност SP 2/ но и SP 3) мисля че така се казваше за откриване на Хард Диска.
Трябва ми Windows XP + Sata Raid ( по възможност SP 2/ но и SP 3) мисля че така се казваше за откриване на Хард Диска.
I index Super Moderator 7 Април 2009 #2 Мене ме няма много по хардуера , но не се теглеха драйвери от сайта на дъното и да се инсталират ?