Windows

critrate

Registered
Здравейте потребители.Значи чудя се за едно нещо и реших да ви попитам ,защото не съм много наясно с нещата.
Кой windows ще е най-добре да използвам ,като работя само с notepad++ и photoshop т.е. само за програмиране го използвам.Компа попринцип ми е специално за игри ,но от доста време не играя.

сега съм сложил xp

Глупав въпрос не мислиш ли? За каквото и да го ползваш 7-цата винаги ще е в пъти над това остаряло XP...

XP е добре да се слага само на стари щайги, които не покриват изискванията на 7цата.

7 тъй като се отварят няколко свойства в Photoshop CS5 и нагоре, като PixelView и други. Отделно перформънса е по-добър, стига PC-то ти да е достатъчно добро. ~2GB използва Win7 (64Bit) и настройваш максимално колко Photoshop-а може да вземе. Така че 4-6GB RAM ще са ти екстра :?:.

Notepad++ я има и за Android, много лека и удобна програма, на всичко ще я подкараш

Vladkata каза:
7 тъй като се отварят няколко свойства в Photoshop CS5 и нагоре, като PixelView и други. Отделно перформънса е по-добър, стига PC-то ти да е достатъчно добро. ~2GB използва Win7 (64Bit) и настройваш максимално колко Photoshop-а може да вземе. Така че 4-6GB RAM ще са ти екстра :?:.

Notepad++ я има и за Android, много лека и удобна програма, на всичко ще я подкараш
Intel Dual Core 2.50GHZ || 3.00 RAM || 3.00 Nvidia Gforce

не е мн добър,но е купен преди 3-4 години за това.Тогава дадох доста пари за него

Ами пробвай със 7-ца, но може би 32Bit-ова, има 32Bit-ова версия на Photoshop CS5/CS6. Иначе откъм GPU не се притеснявай, аз преди работех със 128MB-ова ATi, след това с 256MB-ова nVidia.

Горе