Wordpress- страници

misho

Registered
Как да направя така, че дадена страница в блога да не се показва в менюто? Искав до нея да се достига само чрез линк, сложен в някоя от другите страници. Направил съм я подчинена, но пак се вижда. Ако я направя лично изчезва от менюто, но пък не се вижда, ако не съм в профила си. :lol:
 
misho каза:
Как да направя така, че дадена страница в блога да не се показва в менюто? Искав до нея да се достига само чрез линк, сложен в някоя от другите страници. Направил съм я подчинена, но пак се вижда. Ако я направя лично изчезва от менюто, но пък не се вижда, ако не съм в профила си. :lol:

влизаш в админ панела, след това от менюто в ляво цъкаш на страници, след това извираш страницата като кликнеш върху името и и след това от дясно би трябвало да има едно достъпност - кликаш на него и цъкаш на лична, а ако искаш може да защитиш с парола! Good Luck!

EDIT: Не забравяй да кликнеш на "Запис на промените" !
 
Foxy каза:
misho каза:
Как да направя така, че дадена страница в блога да не се показва в менюто? Искав до нея да се достига само чрез линк, сложен в някоя от другите страници. Направил съм я подчинена, но пак се вижда. Ако я направя лично изчезва от менюто, но пък не се вижда, ако не съм в профила си. :lol:

влизаш в админ панела, след това от менюто в ляво цъкаш на страници, след това извираш страницата като кликнеш върху името и и след това от дясно би трябвало да има едно достъпност - кликаш на него и цъкаш на лична, а ако искаш може да защитиш с парола! Good Luck!

EDIT: Не забравяй да кликнеш на "Запис на промените" !
Нали писах, че го правих това. Когато е лична и съм си в профила всичко е както трябва, но щом изляза от профила и се опитам да я отвора ми дава грешка 404 - Страницата не съществува. :shock: Т.е. никой от посетителите няма да я вижда.
 
единствения начин за който аз сещам е да си пишеш в блога, в темплейта, връзките на страниците на ръка... :?
 
SandPrince каза:
единствения начин за който аз сещам е да си пишеш в блога, в темплейта, връзките на страниците на ръка... :?
Май така ще направя. :)

+1 SandPrince
 

Back
Горе