misho каза:
Как да направя така, че дадена страница в блога да не се показва в менюто? Искав до нея да се достига само чрез линк, сложен в някоя от другите страници. Направил съм я подчинена, но пак се вижда. Ако я направя лично изчезва от менюто, но пък не се вижда, ако не съм в профила си. :lol:
влизаш в админ панела, след това от менюто в ляво цъкаш на страници, след това извираш страницата като кликнеш върху името и и след това от дясно би трябвало да има едно достъпност - кликаш на него и цъкаш на лична, а ако искаш може да защитиш с парола! Good Luck!
EDIT: Не забравяй да кликнеш на "Запис на промените" !