Xampp на Vista

Emperator

Registered
Знаете ли случайно как да премахна това дразнещо съобщение като искам да редактирам някой фаел и всеки път ме пита дали да разреши.....
 
влизаш в контрол панел и пишеш в търсачката UAC и от там го изключваш ;)
 

Back
Горе