N NetCutter Registered 9 Януари 2006 #1 Значи искам да си сложа тва сървърче ама нямам постоянен IP адрес (аз съм с бТК ADSL 512 Безкрай) Та се питах дали мога по някакъв начин да го ползвам като съм с динамичен IP??
Значи искам да си сложа тва сървърче ама нямам постоянен IP адрес (аз съм с бТК ADSL 512 Безкрай) Та се питах дали мога по някакъв начин да го ползвам като съм с динамичен IP??
M mute Registered 9 Януари 2006 #2 еми то може и аз сам така само дето някои като иска да влезе е парво трябва да му кажа ИП адреса иначе незнам как ще стане
еми то може и аз сам така само дето някои като иска да влезе е парво трябва да му кажа ИП адреса иначе незнам как ще стане